GELİBOLU BAĞ ROTASI TURU

Cruise Yolculuğu

Bu turda gemi seyahati bulunmamaktadır.

Tarihler İçin Bilgi Alınız

Trakya

Trakya'nın Büyüsüne Kapılacaksınız

TL / KİŞİ BAŞI

Grup rezervasyonlarınız ve turlar hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz.

SELEN ZENGİN

Tarihin kalbine yolculuk yapmaya ne dersiniz ?

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

+90 ( 282 ) 260 57 58

BİZİ ARAYIN

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

-Ulaşım ve İkramlar

– 2 Öğle Yemeği

-Çevre Gezileri ve Rehberlik Hizmeti

-Zorunlu Seyahat Sigortası

– 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

-Kişisel Harcamalar

-Öğle yemeğinde alınacak ekstra içecekler

– Akşam Yemeği

TUR DETAYLARI

1.GÜN

08:30 da Ataköy Olimpiyat Evleri önünde buluşma ve hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk ile Yeniçiftlik – Çeşmeli Köyü’nde bulunan Şato Nuzun Bağlarına ulaşıyoruz. Bağlar arasında yapacağımız kısa bir gezintinin ardından tesis yetkilileri tarafından yapılacak olan sunum sonrası yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk ile Karaevli Köyü içerisinde bulunan Barel tesislerine varıyoruz. Bağlar hakkında kısa bir bilgi ve öğle yemeğimizi Barel Tesislerinde altıktan sonra Tekirdağ Merkez’e varıyoruz.

Prens II.Ferenc Rakoczi Müzesinin ziyaretini gerçekleştiriyoruz. Müze ziyaretimizin ardından Gelibolu’ya doğru yola çıkıyoruz ve konaklama yapacağımız otele yerleşiyoruz. Akşam Yemeğimiz Gelibolu restaurantlarında serbest olarak alınacaktır.

2.GÜN

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından Gelibolu Şehitlik gezimizi gerçekleştiriyoruz. Duygulu anlar yaşadığımız Gelibolu Şehitlik gezimizin ardından ilk durağımız Suvla Tesisleri. Tesis yetkililerinden bağlar ve bölge ile bilgileri alıyor bizler için hazırlanan yöresel lezzetlerin tadına bakıyoruz. Bir sonraki durağımız Gali Bağları’na doğru yola çıkıyoruz. Burada tesis yetkililerinden bilgi aldıktan sonra öğle yemeğimizi alacağımız Keşan Çamlıbel Restaurant’a varıyoruz. Meşhur satır et menümüz ile öğle yemeğimiz sonrası Tekirdağ’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Tekirdağ’da varacağımız ilk durak Umurbey Tesisleri. Tesis yetkililerinden aldığımız kısa bilgiler ve sunumların ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor ve akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya geri bırakıyor ve bir sonraki turlarımızda sizlerle buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DİĞER TURLARIMIZ

GÜNÜBİRLİK TEKİRDAĞ BAĞ ROTASI TUR PROGRAMI

KIRKLARELİ BAĞ ROTASI TUR PROGRAMI

GELİBOLU BAĞ ROTASI

© Copyright 2018 TTİD Trakya Turizm İşletmecileri Derneği - GRİPENGUEN tarafından geliştirilmiştir.

error: Content is protected !!